Aomai

Aomai

Бренд Aomai (Foshan Nanhai Aomai Machinery Equipment Co., Ltd) спеціалізується на виробництві верстатів для проточки гальмівних дисків. Головна мета компанії – безпека та екологічність продукції, що виробляється. Маючи спеціалістів зі стажем понад 10 років у Нідерландах, за допомогою партнерів з Німеччини, було сконструйовано верстат для проточки гальмівних дисків АМ-8700, простий у використанні, задовольняючи всі європейські стандарти безпеки, охорони здоров'я та довкілля.
    Компанія Aomai Machinery вже заслужила довіру у своєму регіоні та за кордоном. Завдяки вузькому профілю продукції вдалося досягти високої якості, що підтверджується власним сертифікатом якості ISO 12100-2010. Власна лабораторія якості постійно контролює розміри, вагу, ергономіку, зносостійкість, екологічність. Так само налагоджено зворотний зв'язок, що дозволяє реагувати на побажання клієнтів.

Товари торгової марки AOMAI

Верстат для проточки гальмівних дисків зі зняттям та без зняття з автомобіля AM-983 Aomai

 


Верстат для проточки гальмівних дисків зі зняттям та без зняття з автомобіля

Верстат для проточки гальмівних дисків зі зня...

· У стандартній комплектації йдуть різні адаптери, що дозволяють працювати з дисками 95% автомобілів; · Мають сертифікати CE, TUV; · Автоматична подача різців з фіксованою швидкістю; · Ергоно..

115500 ГРН.

Стенд проточування гальмівних дисків на автомобілі

Стенд проточування гальмівних дисків на автом...

Верстати для проточки гальмівних дисків Аомаі AM-8700 розроблені провідними інженерами з Німеччини та Нідерландів, виготовляються на новітньому устаткуванні з дотриманням найвищих Європейськи..

87780 ГРН.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)