ROBINAIR

ROBINAIR

нтернет магазин https://toptul.kh.ua надає товар марки ROBINAIR (Італія) безпосередньо з перших рук на правах імпортера та ексклюзивного представника в Україні.

ROBINAIR є лідером у виробництві установок для заправки кондиціонерів автомобілів – головний завод знаходиться у США, а для Європейського ринку завод знаходиться в Італії. Торгова марка ROBINAIR спочатку належала компанії SPX Corporation, а зараз є частиною Bosch Automotive Service Solutions, яка розташована у Німеччині.

Основними напрямками, якими працює компанія є: виробництво установок для заправки кондиціонерів; виробництво діагностичного обладнання; виробництво теплового обладнання.

У нас на сайті представлені передові установки для заправки кондиціонерів від ROBINAIR.

Товари торгової марки ROBINAIR

Устаткування кондиціонерів


Електронний тестер витоку фреону RA16600

Електронний тестер витоку фреону RA16600...

Детектор витоку холодоагенту із систем кондиціювання автомобілів Robinair RA16600 є універсальним приладом, призначеним для виявлення конкретних місць негерметичностей. Дозволяє обслуговувати..

1484 ГРН.

Електронний тестер витоку фреону TIFRX-1A

Електронний тестер витоку фреону TIFRX-1A...

Інноваційний течешукач TIFRX-1A є одним із лідерів у своєму сегменті завдяки таким якостям, як простота в керуванні, наявність візуального індикатора, а також роботі практично з усіма відомим..

1485 ГРН.

Електронний тестер витоку фреону TIFZX-E

Електронний тестер витоку фреону TIFZX-E...

Детектор витоку холодоагенту із систем кондиціювання автомобілів Robinair TIFXP-1A є універсальним приладом, призначеним для виявлення конкретних місць негерметичностей. Дозволяє обслуговуват..

14281 ГРН.

Комплект для промивання системи кондиціювання (AC690PRO) SP00101174810

Комплект для промивання системи кондиціювання...

Комплект для промивання системи кондиціювання ROBINAIR ACT550-SFK - повністю очищує систему кондиціювання від механічних та хімічних забруднень. Дозволяє, без повного аналізу системи, видалит..

51051 ГРН.

Пристрій для виявлення витоків з пентодом, що підігрівається

Пристрій для виявлення витоків з пентодом, що...

• Електронний пристрій для виявлення витоків холодоагенту з пентодом, що підігрівається, для всіх галогенованих холодоагентів R12, R22, R134a • Виявляє всі холодоагенти галогенованої на рівні..

13365 ГРН.

Установка обслуговування кондиціонерів (автоматична)

Установка обслуговування кондиціонерів (автом...

Установка обслуговування кондиціонерів ROBINAIR ACM3000 – пристрій призначений для   спеціалістів  по  обслуговування автомобільних систем кондиціювання. Має   характеристиками  та  функціями..

121800 ГРН.

Установка обслуговування кондиціонерів (вантажні)

Установка обслуговування кондиціонерів (ванта...

Robinair AC790PRO – найтехнологічніша установка для обслуговування систем кондиціювання вантажних машин та автобусів. AC790 є повністю автоматичним і простим у використанні. Робота оператора ..

255255 ГРН.

Установка обслуживания кондиционеров (на базе R-1234YF)

Установка обслуживания кондиционеров (на базе...

Установка обслуживания кондиционеров ROBINAIR AC1X34 от компании Robinair, мирового лидера в области производства автосервисного оборудования для технического и сервисного облуживания м..

140448 ГРН.

Установка обслуживания кондиционеров ROBINAIR AC690PRO (с принтером)

Установка обслуживания кондиционеров ROBINAIR...

Оборудование для автокондиционеров AC690PRO - установка для полного цикла сервисного обслуживания систем кондиционирования автомобилей, индустриальных машин и автобусов, в которых приме..

163800 ГРН.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)