SNG

SNG

Наш інтернет магазин,  https://toptul.kh.ua/    є дистриб'ютором товарів для автосервісу різних виробників країн, що входять до Співдружності Незалежних Держав (СНД). Це надійний та якісний інструмент, перевірений часом.

До товарної марки СНД належать фірми, які виготовляють ручний слюсарний інструмент на заводах у м.Дніпропетровськ, Воронеж, Вінниця, Жовті Води, Камишин, Красний Луч, Новосибірськ, Павлове, Чернігів, Черкаси, Харків, Херсон тощо.

Весь інструмент, який входить до цієї групи товару орієнтований на потреби ринку послуг вітчизняного автопрому, має гарну якість і мінімальну вартість. Буде незамінний в асортименті автомагазинів, на станціях технічного обслуговування, оптових та постачальницьких організаціях, комунальних підприємствах та власному гаражі автомайстра. Інтернет магазин Гранд Інструмент пропонує для своїх клієнтів повний комплекс послуг – продаж, доставка, гарантійне та сервісне обслуговування, ремонт, детальна консультація.

Інструмент СНД широко представлений практично у всіх розділах нашого інтернет-магазину.


Автотестер багатофункціональний (Жовті Води) АТЕСТР

Автотестер багатофункціональний (Жовті Води) ...

Автотестер багатофункціональний (Жовті Води) АТЕСТР..

782 ГРН.

Бокорізи 160мм Chrome vanadium B160XRV

Бокорізи 160мм Chrome vanadium B160XRV...

Бокорізи 160мм Chrome vanadium..

58 ГРН.

Бокорези 200 мм Хром-ванадій B200XRV

Бокорези 200 мм Хром-ванадій B200XRV...

Бокорізи 200мм Chrome vanadium..

74 ГРН.

Борторозширювач (Харків) БРТ

Борторозширювач (Харків) БРТ...

Ручний настільний бортрозширювач БРТ застосовується для ремонту шин легкових та малотоннажних комерційних автомобілів. Універсальне  кріплення дозволяє розгорнути борторозширювач на 360 °, що..

528 ГРН.

Борторозширювач вантажний (Харків)

Борторозширювач вантажний (Харків)...

Ручний настільний бортрозширювач застосовується для ремонту шин легкових та малотоннажних комерційних автомобілів. Універсальне  кріплення дозволяє розгорнути борторозширювач на 360 °, що заб..

12500 ГРН.

Верстат для прокатки та рихтування дисків 12-22

Верстат для прокатки та рихтування дисків 12-...

За Вашим бажанням за додаткову плату можна переробити дископравильний верстат під мережу на 220V. А також можливе виконання верстатів червоного або синього кольору. Дископравильний верстат пр..

57588 ГРН.

Верстат для прокатки та рихтування дисків 12-24

Верстат для прокатки та рихтування дисків 12-...

За Вашим бажанням, за додаткову плату можна переробити дископравильний верстат під мережу на 220V. А також можливе виконання верстатів червоного або синього кольору. Дископравильний верстат п..

57720 ГРН.

Показано з 1 по 11 із 473 (43 сторінок)