TRISCO

TRISCO

Інтернет магазин   https://toptul.kh.ua    надає весь асортимент продукції компанії TRISCO в Україні з перших рук.

Корпорація TRISCO Technology Corporation (Тайвань) заснована у 1975 році і є першопрохідником у галузі розвитку та виробництва інструментів для тестування автомобілів. Передбачаючи потреби технологічно розвиненого суспільства, компанія використовує передові знання в галузі електроніки для того, щоб робити зручні у використанні пристрої для діагностики різних систем автомобіля.

Мета компанії TRISCO це розробка та виробництво вимірювального обладнання, яке б забезпечувало безпеку клієнтів. В даний час особлива увага приділяється трьом категоріям інструменту: обслуговування автомобілів, комунікація та електроніка масового вжитку.

Категорія для обслуговування автомобілів включає таке обладнання як стробоскопи, інструменти для налагодження систем, сканери коду несправності, вимірювальні прилади, а також прилади для перевірки і заряду акумуляторних батарей.

Компанія TRISCO має електротехнічну лабораторію National Class 2 з рівнями сертифікації ISO-9001 та QS-9000 для забезпечення повної впевненості клієнтів як продукції. За останні тридцять років заслужила безліч нагород. Постійно співпрацює з найбільшими світовими компаніями, такими як: Bosch, Hella та Digital, зі створення та виробництва продуктів власної розробки.

Менеджери нашої компанії допоможуть вам підібрати надійне та якісне обладнання компанії TRISCO.

Товари торгової марки TRISCO

Моторна група, Інструменти для електроустаткування...


Cтробоскоп для дизельных и бензиновых ДВС DA-3100D TRISCO

Cтробоскоп для дизельных и бензиновых ДВС DA-...

Профессиональный инструмент, работающий со стандартными и бесконтактными системами зажигания. Cтробоскоп автомобильный DA-3100D используется для измерения и настройки момента зажигания в ..

10049 ГРН.

Алкотестер R-110

Алкотестер R-110

Алкотестер (R-110) – завжди повинен бути у вас під рукою. З його допомогою всього за 1 хвилину ви зможете визначити відсоток концентрації алкоголю у вас у крові. Ви завжди будете знати чи вар..

2154 ГРН.

Датчик давления масла EA-600 TRISCO

Датчик давления масла EA-600 TRISCO...

Предназначен для , в двигателях большинства автомобилей.  Датчик давления масла EA-600 позволяет производить замер давления масла путем ввинчивания в специальное резьбовое отверстие...

2148 ГРН.

Зарядний пристрій 12V, 100А CX-4000

Зарядний пристрій 12V, 100А CX-4000...

За рахунок схеми на діодних мостах знизилися витрати на виробництво, звідси низька вартість, зручність та простота використання. Завдяки цьому пристрою заряд акумуляторної батареї зможе зроби..

2331 ГРН.

Компресометр бензиновий

Компресометр бензиновий...

Компресометр бензиновий зі змінним наконечником TRISCO G-324 – універсальний інструмент для вимірювання тиску в автомоб. паливна система. Пристрій забезпечує високу точність вимірювання, а йо..

1327 ГРН.

Компресометр бензиновий

Компресометр бензиновий...

Повна шкала діаметром 2,5". Чотири шкали різного кольору: 0-300 psi, 21 кг/см2, 20 бар and 2000 кПа. Довгий міцний гнучкий шланг з перехідником 14мм/18мм...

799 ГРН.

Компресометр бензиновий універсальний

Компресометр бензиновий універсальний...

Повна шкала діаметром 2,5". Дві шкали різного кольору: 0-300 psi, 21 кг/см2. Універсальний конічний гумовий наконечник підходить до всіх отворів для свічок запалювання. Простий компресометр н..

622 ГРН.

Мультитестер мини

Мультитестер мини

Мультитестер Trisco R-600 это многоцелевой датчик, благодаря которому можно проводить измерения в электроцепях автомобиля. С помощью данного прибора можно измерять величину постоянного и пер..

1055 ГРН.

Набір для тестування компресії дизельного ДВЗ DT-200

Набір для тестування компресії дизельного ДВЗ...

Тестує дизельні двигуни прямого та непрямого упорскування. Перехідники різного розміру та швидкознімні з'єднання для простоти використання. Велика подвійна (psi/бар) шкала датчика, що легко ч..

4871 ГРН.

Набор для тестирования компрессии дизельного ДВС

Набор для тестирования компрессии дизельного ...

Тестер давления топлива FT-300 дает возможность измерять давления впрыска топлива путем подключения к топливной рампе. С помощью данного комплекта можно проверять давление в топливной рампе,..

9418 ГРН.

Показано з 1 по 11 із 31 (3 сторінок)